Діяльність

Раді бачити  на нашому веб-сайті  IF Bud Company .

Наша компанія пропонує повний комплекс послуг з доставки будівельних матеріалів,оренди спецтехніки,виконання бетонних робіт та промислове будівництво.

Якщо Вас або Вашу компанію зацікавили будівельні послуги, що надаються нашою компанією, і Ви бажаєте одержати від нас комерційну пропозицію, то Вам необхідно надіслати на нашу електронну адресу лист (технічне завдання) з описом видів робіт, що цікавлять вас, об’ємом робіт, терміни, місце розташування і креслення, що є у Вас. Лист може бути написаний в довільній формі. Переконливо просимо в листі вказувати Ваші контактні дані: ім’я, посада і телефон.

Якщо сфера діяльності Вашої компанії пов’язана з будівництвом, якщо Ваша компанія є виробником або постачальником будівельний матеріалів або устаткування, якщо Ви бажаєте стати нашим Партнером – Ми завжди готові до співпраці! Для цього, присилайте свою комерційну пропозицію або прайс-листи до нас на електронну адресу і ми неодмінно розглянемо Вашу пропозицію.

    Ми вважаємо  –  зарплату персоналу не платить роботодавець ,  зарплату платить клієнт . Будуючи проект,  ми застосовуємо найоптимальніші варіанти виконання робіт, включаючи економічну вигоду та час. Ми серйозно ставимося до наших цінностей і в контексті цих цінностей вирішуємо весь Ваш проект  цілеспрямованим чином.

    Ми використовуємо новий підхід до комплексу послуг в сучасній будівельній індустрії. Наші фахівці організовують підготовку і проведення будівельних робіт, що забезпечить високу якість при мінімальних витратах Вашого часу.Наш принцип роботи з клієнтами – взаєморозуміння. Ми економимо ваш час. Вибравши нас один раз – Ви поза сумнівом звернетеся до нас ще раз!Ми проконсультуємо, порадимо, допоможемо, розрахуємо, зробимо!

    Ми дбайливо ставимося до здоров’я наших співробітників. Забезпечуємо гідні умови праці.

    Ставлячи якість на перше місце, ми завжди перевіряємо свої роботи. Відповідально ставимося до замовлення і робимо на совість.

    У теперішньому світі ,  світі онлайн оплати і технологій  найголовніше,порядність та чесність. Ми будемо такими для всіх