Послуги

Оренда

74d756f8c5c676b0263728ef4d9edb62

Матеріали

20-40

Послуги спецтехніки, сипучі матеріали та столярні роботи м.Івано-Франківськ

Послуги спецтехніки :Наша команда надає повний комплекс у сфері цивільного та промислового будівництва. Ми доставимо сипучі матеріали , надамо послуги спецтехніки  – екскаватор , грейдер, бульдозер, навантажувач та самоскид. Послуги спецтехніки Івано-франківськ

Доставляємо на обєкти Івано-Франківська різні сипучі матеріали з карєрів Надвірни та Рогатина.

Майстри та підрядники IFBud завжди виконають будь які за складністю роботи . Ми дотримуємося якості та надійності наших робіт. Наша мета  – зробити відносити з замовником довготривалими. Розвиваючись,  ми створили тісні зв’язки з деревообробними підприємствами області. Звернувшись до нас, ви отримаєте можливість придбати пиломатеріали за нижчими від ринкових  цінами та отримати цінну пораду. Столярні роботи в Івано-Франківську: роботи по демонтажу, виробництві і монтажу конструкцій з дерева, монтаж дверей, вікон, підлог, встановлення дверей.

Ми виготовляємо дерев’яні конструкції : дачних будинків,  дверей, меблів та сходів стилю LOFT  з масиву. Матеріал нашої продукції завжди відповідає нормам деревообробки.Виготовляємо меблі та елементи інтер’єру під замовлення. Працюємо по усій

Компанія IF Bud пропонує деревяні міжкімнатні  двері на замовлення в Івано-Франківську, які мають цілу низку переваг:

  • Вишуканій красою. Вони приваблюють своєю унікальною текстурою і природними візерунками. Для доповнення інтер’єру незвичайними квітами і відтінками, модель можна пофарбувати в будь-який відтінок.
  • Екологічність. Масив з натуральної деревини – це дивовижний за своїми властивостями матеріал, дарований самою природою.
  • Високою міцністю. Дерево завжди славилося своєю надійністю і стійкістю до пошкоджень. Конструкції з нього не схильні до механічних деформацій, їх краса не пропаде згодом.
  • Довговічністю. Виріб бездоганно прослужить понад 30 років. Для додаткового захисту від вологи і пересихання використовується лакове покриття.
  • Якісної звукоізоляцією. Міжкімнатні двері з масиву дуба захистять від стороннього шуму і звуків.

Щоб ознайомитися з ціною, Вам потрібно завантажити наш загальний прайс. Він знаходиться  зліва : Документи — Прайс (виберіть саме той, який Вам потрібен)

Ознайомившись з нашими можливостями , переглянувши проекти і фотогалерею, у Вас виникне бажання замовити ту чи іншу послугу.

У нас зробити це дуже просто :

Якщо Вам потрібна послуга, якої немає у прайсі, або Ви не знаєте ціни — Це не проблема! Відправте свої дані нам, скориставшися нашою електронною  адресою. Ми опрацюємо Ваші питання і зв’яжемось з Вами найближчим часом.